Pani i Panowie! Przed państwem... *TA DAM* "Heidi: Symulator dojenia kóz" ! *oklaski* INSTRUKCJA: -możesz wydoić swoją kozę klikając w nią! -możesz także na początku nazwać swoją kozę!
Bardzo lubię bajkę "Heidi". Można ją oglądać na TVP ABC (jeśli w ogóle dalej leci). Polecam!