Steruj Pacmanem przy pomocy strzałek na klawiaturze. W 60 sekund musisz zjeść jak najwięcej słoików dżemu!
Gra powstała w trakcie Lekcji z CDT, jako kopia projektu "Jeż w labiryncie".