uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! włączać tylko w trybie turbo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nacisnij spację zeby zrobic salto nacisnij strzalke w lewo zeby isc r resesetowanie pozycji