Terrorysta czyli Pan niebieski chodzi na WASD A zakładnik na strzałkach Pan.N strzela na (f) jeśli trafi przeciwnika 3 razy to wygrywa Jeżeli czas = 0 to wygra Pan.G
Wbijajcie do @Prymus12121212 i @Pablotyx