Walka rycerzy do gra dla dwóch osób. Przegra ten, który da się pierwszy zepchnąć z budynku. Sterowanie rycerzami: Fioletowy - klawisze "z" i "c" Czerwony - strzałki w lewo/prawo
Dziękuję Panterysowi za oryginalny projekt :)