Steruj graczem na WASD a poza tym - rób co chcesz! Jedynie dziwne jest to, że musisz zaspokajać głód gracza (czyli piłki) i to, że możesz go zaspokajać diamentem! Kliknij E, jeśli dotykasz diaxa lub m&m'sa. Przeciągaj rzeczy jak chcesz - są dodane reakcje łańcuchowe! A i jeszcze to - kliknij czarny kwadracik, a stworzysz lont. Kliknij SPACE aby skończyć go tworzyć. Diament ma 6 gryzów i każdy zaspokaja 2 mięska, a każdy m&m's ma 4 gryzy i każdy zaspokaja po jednym. Jeśli twój głód po czerwonym zrobi się zielony i wszystko się zatrzyma - co dziwne - giniesz! ''Odrodzić,, przedmioty możesz niestety tylko klikając flagę ponownie. Czasami po zjedzeniu diaxa gdy sie ma 2 mięska, to sie robi czerwony pasek. Ale to oznacza tylko, że wasz pasek głodu jest równy 4. Dodatkowo, na S lub \/ możesz lewitować ( twoja grawitacja jest wtedy równa 1 czyli bardzo wolno spadasz).