Hejka <3 tu druga rzecz w tym miesiącu UwU mam nadzieję że się spodoba Jak wam się podoba? Zrobić więcej rzeczy/poziomów?
Bardzo mi Przykro że jest tylko jeden poziom ale nie będę kryć że ten projekt jest na informatykę i skończyłam go o 21 XD