- Poruszaj się strzałkami, - Żółty kwadrat na końcu to meta :), - Uważaj na czerwone kolce, - Baw się dobrze, - Liczba osób, którym udało się przejść jest resetowana przy każdej aktualizacji
Dziękuję za zagranie w moją pierwszą platformówkę, nie jest jeszcze idealna, ale nie mogłam się doczekać, aby ją udostępnić. ;) Spróbuję ją od czasu do czasu ulepszać, aby nie byłą taka nudna (wcale nie dlatego, że wyjątkowo mi się chce xD) Gdyby nie ten filmik - https://www.youtube.com/watch?v=X3l9c7bvLi0, gra nie mogłaby się nazywać ,,Scrolling", więc polecam xD Jeżeli macie pomysły na ulepszenie gry - pisz w komentarzach ^.^ PS. Czasami (przynajmniej u mnie) pojawia się błąd polegający na tym, że na już samym początku pojawia się ekran wygranej. Jeżeli, u Was też tak się stanie, należy przycisnąć ponownie zieloną flagę. a i gdybym zapomniała... PROGRAM - JA GRAFIKA - JA (chyba widać, że nie umiem xD) POMYSŁ - MÓJ MÓZG MUZYKA - JA (bo jej wogóle nie ma) INSTRUKCJE - JA CZAS NA TWORZENIE PROGRAMU - JA ITD.