klikaj strzałki aby poruszać kotem-astronautą a kosmikot będzie się poruszał sam! proszę, daj lajka! kiedy kosmikot i kotastronałta się zderzą, mówią sobie "cześć!" i latają dalej.
stworzyłem go na informatyce i inspirowałem się... Moją wyobraźnią LoL