No więc to jest system wrogów do rpg. klikamy cyfry od 0 do 9 w ''menu'' aby wybrać przeciwnika. Jest po 1 przeciwniku na biom z mapy + 2 bossy cyfry 0 i 9 czyli król demonów i rycerz. Wybieramy akcje z paska raczej wiecie o co chodzi. Tła z tyłu walki są robione na potrzeby skryptu i należy je wymienić. Robiłem to kilka dni więc mam nadzieje że pasuje. ścisnąłem się w 3 duszki bardziej nie mogę.
trzeba się często leczyć aby wygrać Jeśli się zmieni na menu to wygrałeś nie ma dzwięku niech to zrobi kto inny