lewy przycisk myszy - rysujesz strzałka w górę - punkt startowy ( ta kropeczka) - pamiętaj by zaczynać rysować od niej x - zmieniasz pendzel na żółty (czyli w tym miejscu nie będzie nic rysowanie ale będzie się przesuwać co jest bardzo ważne) c - przystawiasz pisak
kompletny poradnik znajdziesz tutaj: https://youtu.be/pXtbPmJDluk - ten lepszy! i nowszy