Buna ziua! Atunci când intrati pe pagina proiectului, va va spune ca detectez username-ul dvs. Acesta este pentru username-ul de la sistem. Versiunea Beta 1.4 Username-ul din scratch devine username. (il poti schimba) Momentan daca nu esti logat, nu o sa apara un username, o sa fac sa-l schimbe la "Administrator" exista mai multe comenzi in cmd (ca sa deschideti apasati c)
Product key :