Мене трохи бісить скретч... Мій з братом канал (Якщо комусь цікаво): https://www.youtube.com/channel/UCvZzHG2k2h9hEvFh7ksHKOg
Нотатка 2022: я тоді: STOP POSTING ABOUT SCRATCH! WHEN I GO TO SCRATCH I SEE SCRATCH!!! Я просто змінив свій комп на RaSpBeRrY Pi 400!!!!!!!!!1111