Zrobiłem nowe OC mimo że starego nigdy nie użyłem ale trudno podobno tamte było mało oryginalne więc zostałem niebieskim ninja. Jakby co to ja żyje tylko cały czas robię PLANET X a mam teraz mało czasu więc idzie to bardzo mozolnie.