Flaga koniecznie razy 2 bo inaczej nie działa Sterowanie - strzałki Flags x2 because don't is laggy move arrow keys
Wszystko da się przejść sprawdzałem Muzyka John Williams Nie zwracajcie uwagi na tego rozpikselowanego yode w tle