Ogólnieeeeeeee to jescze nie mam projektu, ale jak zrobie to zostawcie śledzia, 5 gwiazdek i 5 serc. Piszcie też w komntarzach jakie zwierzęta i w jakich kolorach byście chcieli na profilowych. To już wszystko na opis. I WCALE A WCALE NA DOLE NIC NIE MA! Dalej tu jeteś? Serio chce ci się tyyyyle przewijać? Jsteś głuchy? Jesteś beznadziejny! Serio! Ugh... XD
Dzieki za śledzia, 5 gwiazdek i 5 serc jeżeli brałeś w tym udział! I NA DOLE TYM RAZEM SERIO NIC NIE MAAA!!!!!!!!