Fanarty możecie robić do 21 lutego. Linki wysyłajcie mi na profilu. ----------------------------------------- Wielkie dzięki za 100 śledzi UwU Bardzo się cieszę do tej pory nie wierzę w swoje szczęście ♥♥♥♥♥ Dzięki @Tobiasz0708 za to, że masowo multikami kliknąłeś "follow" na moim profilu ♥♥♥♥♥♥ Tu już dalej nic nie ma! Idź na lekcje xD No co ty tu jeszcze robisz? Nie masz nic ciekawszego do roboty? xD