A więc tak pomęcze was trochę moim beznadziejnym głosem i musicie wiedzieć że jak to nagrywałem to miałem problem ze scratchem więc byłem już tym zmęczony i trochę zdenerwowany dlatego brzmię jak brzmię. A winc tak ----------------------------------Q&A--------------------------------- jedno pytanie na jeden komentarz bez pytań o dane osobowe. Prosiłbym o nie zadawanie głupich pytań ale na to raczej i tak nie poradzę. XD ----------------------------konkursik-------------------------------- musisz dać gwiazdkę i serduszko pod tym projektem i mnie śledzić. cokolwiek z pierogami i prace dajemy do tego studia https://scratch.mit.edu/studios/28786094/ nagrody 1-5 śledziów ode mnie i paru multikont członków dumplings studio/ l18 10 serc i gwiazdek 2 - 2 śledzie ode mnie i paru multikont członków dumplings studio/ l18 5 serc i gwiazdek trzeciego nie uznaję nagradzam tylko 2 pierwsze XD