Tym razem przeszedłem sam siebie Od kiedy ja umiem zaprogramować duszka co ma 3 liczby i wskazuje która największa??? Oczywiście program dałoby się zrobić lepiej, ale myślę że i tak jest git Czy się programuje czy się coś podpisuje śledź i gwiazdka oraz serduszko mi się w profil wpisuje XDDDDD