Potrzebuje pomocy! z scratcha korzystałm ostatnio tak jakos no mało korzystałm tylko oglądając czyjes pojekty i zapomniałam jak zduplikowaz (chyba nwm moze skopiowac) projekt pzez co nie moge dokończyc swojej gry. Jak mozesz masz czas to napisz mi jak to sie robilo w komętarzu pod tym projektem, albo zremiksuj to i mi pokarz.
DZIĘKUJE WSZYSTKIM CO TO OGLĄDAJĄ A ZWŁASZCZA TYM CO MI POMOGĄ BARDZO DZIĘKUJE