Grafiką to za bardzo nie powala ale długo nad tym siedziałam a planowanie wyspy było o wielee dłuższee Jeśli chciałbyś/chciałabyś pomóc mi trochę z grą napisz w komentarzu. Więcej rąk do roboty nigdy za wiele :D