1 konkurs polega na zrobieniu mi fanarta (NIE BRAĆ Z INTERNETU NIC!!!) 2 konkurs polega na tym by zrobić jakiś bardziej skomplikowany projekt ze mną. konkurs trwa do końca marca zremiksuj ten projekt by się zgłosić