W tym podcaście wraz @norbert00 rozmawiamy na temat problemów polskiego systemu edukacji. Temat dotyczy raczej wszystkich na scratchu więc postanowiłem się za niego zabrać. Jednego z celów tego podcastu jest uświadomienie także młodszych o problemach tak ważnej rzeczy jaką jest system edukacji w polsce. Mam nadzieję że podcast się wam spodoba i go obejrzycie bo ma 35 minut. Pozdrawiam i miłego dnia.