UWAGA CHCĘ ZAZNACZYĆ ŻE POPRAWKI W OD BĘDĘ ROBIŁA TYLKO 1 RAZ, MAM TERAZ DUŻO ZAMOWIEŃ I Z POPRAWKAMI PO PROSTU SIĘ NIE WYROBIĘ