Zrobiłem se oc. Włożyłem w nie durzo pracy robiłem je 2-4 h. Aby zwolnić kliknij + aby przyspieszyć kliknij - (żecz jasna nie na klawiaturze tylko te na ekranie) =) P.S jeżeli chcesz powrócic natychmiast do prędkości początkowej kliknij =.
Sorry ale oc nieaktualne bo zmieniłem profilowe.