Zapraszam do obejrzenia historyjki zrobionej z okazji Świąt Wielkanocnych na informatykę! Po wciśnięciu zielonej flagi historyjka powinna się automatycznie uruchomić, więcej instrukcji znajdziecie na początku prezentacji. Miłego oglądania!