W levelu pierwszym nie mam co wyjaśniać bo chyba wszystko wiadomo, że trzeba tylko kolec przeskoczyć. W levelu drugim to samo, przeskocz kolec. Level trzeci jest trochę jak flappy bird. W levelu czwartym trzeba nacisnąć strzałkę w dół, aby przejść pod kolcami. A level piąty to już nie jest żaden level tylko ekran wygranej. sterowanie - strzałki i wsad