Kliknij zieloną flagę, aby zacząć. Sterujesz strzałkami góra, dół, prawo, lewo lub przyciskami "W,S,A,D". Jak wciśniesz "1" to pokaże Ci się Zajączek Wielkanocny, a jak wciśniesz "3" to pokaże Ci się Gołąb. Dobra rada: nie wciskaj 1, a potem 3, (lub odwrotnie) bo mogą na siebie wejść i będzie to dziwnie wyglądało (ale chyba się nie da). Jak będziesz miał/miała 15 punktów, to gra się zatrzyma, chyba wiadomo, dlaczego (bo będzie koniec gry). :-P
Może są jakieś wady, ale i tak się starałam, więc doceńcie to. :-P