prosze daj gwiazdke i serce. --------------------------------------------------------------- kieruje się strzałkami a jeżeli nie umiesz przejść lewelu kliknij S i kliknij r by zrestartować level .uważaj na bossa. --------------------------------------------------------------- Bardzo proszę o ocenę w komentarzach gdyż to mi mówi co powinienem zmienić lub dodać --------------------------------------------------------------- sorry że na razie jest tak mało leveli :/
dzieki wojan