Norwegia dla @Agentskyy Mam nadzieję, że się podoba. Wszystko robię sam: nie ściągam z internertu ani nie wklejam i przerusowywuje, ale biorę z inrernetu i prubuję to odrysowywać. Czekam na zamówienia, zgłaszaj się do studia, które jest tu obok pod opisem (na komputerze) lub na telefonie na samym dole.