PL okej, bo widzę że namieszałam. Żyć, żyję, ale z tego konta raczej odchodzę bo nie mam tu co robić lol Komentowanie wyłączam bo nie chcę mieć z ludźmi kontaktu, nie piszę też komów żeby ludzie nie odpisywali. Możecie szukać moich starych komentarzy i odpisywać, ja mam to gdzieś i to po prostu to będę ignorować. Zostaję raczej na koncie @terefere_art, bo tam jakoś ostatnio często zaglądam. C: