Dzięki za 50 śledzi!!! (czytaj do końca) { -----------------------KONKURS -----------------------} Konkurs polega na zrobieniu intra dla mnie, może być dowolne to wy decydujecie jakie ma być intro. c: Praca ma być w podstawie remiksu Nagrody: 1. 3 śledzie i 10 serduszek i gwiazdek 2. 2 śledzie i 5 gwiazdek 3. 1 śledź Za udział: 1 śledź Tu nic nie ma!