No tego witaj w moim pierwszym platformerze! Po roku obijania się na scratch postanowiłem zrobić platformer. Oczywiście użyłem Awesome coder engine by to zrobić. Poruszanie jest Strzałkami lub AWD
Dziękuje @(--AwesomeCode--) za engine Oraz BARDZO dziękuje tobie za lajka :)