w środku projektu macie darmowe muzyki ode mnie. Jak będzie pod tym projektem 10 serc i 10 gwiazdek to zrobię kolejną część <33 Muzyki biorę głównie z "zedge" (jak ktoś nie wie co to "zedge" to to taka aplikacja z dzwonkami, tapetami itp.).
KLIKNIJ ZIELONĄ FLAGĘ I WSŁUCHAJ SIĘ W TĄ PIĘKNĄ PIOSENKĘ XD