Instrukcja: -Jak naciśniesz: R- zaczyna rysować się małe kółko, O- zaczyna rysować się większe kółko, T- zaczyna rysować się jeszcze większe kółko, U- zaczyna rysować się największe kółko. (PS trzeba dłużej przytrzymać wybrany klawisz by narysowało się jakieś kółko) - żeby usunąć rysunki wszystkich kółek naciśnij spacje - żeby ruszyć się bez rysowania używaj strzałek /\ <- | -> \/
eksperymentowałam z piórem (zakładką)