Hejo, to moja praca na konkurs. Są trzy różne cute rzeczy. Mi najbardziej podoba się kaktusik. Pomysł na pieska i kotka podsunęła mi moja koleżanka (niestety ona nie ma scratcha). A do narysowania kaktusa zainspirował mnie mój kaktus, który stoi sobie na moim parapecie xD (kliknij zieloną flagę)
Dziękuje mojej koleżance za podsunięcie mi pomysłu na takiego kotka i pieska. Dziękuje też @Domidomiomi12345 za to że zrobiła ten konkurs, bo fajnie się rysowało coś na konkurs. Oczywiście dziękuje też mojemu kaktusowi za to że sobie stoi na tym parapecie xD