Bardzo wam dziękuję za 200 śledzi. Nie wiem za co wy chcieliście mi to dać, nic nadzwyczajnego nie robiłem. Ale to wasz wybór i tak czy siak z tego powodu jestem zadowolony. Aktualnie mam około dwa razy więcej śledzi niż na moim głównym koncie- @nieznajomyh . Jeszcze raz- DZIĘKUJĘ.
Fajerwerki- @SzKula A specjal czeka :)