klawisze: 1 - rysowanie 2 - bloki 3 - gumka (scroll i strzałki też działają)
program do robienia animacji, 1 klik myszką = 1 klatka, zrozumiesz @Kajtolmation - pomysł czekaj aż się załduję tęczowy pasek (potem kliknij spację i rób animację!)