więc jako, że zapowiedziany czas na premierę px3 dawno już minął a gra raczej nie prędko wyjdzie wypuszczam bardzo wczesny prototyp. Ogółem to wiele się zmieniło ale niestety najnowsza część planet x nie zostanie wydana na Scratch, ale "zrobimy" ją na silniku unity i wydanie zostanie najprawdopodobniej na itch io link do gry kiedy już wyjdzie będziecie mogli znaleść na yt tak jak wszelkie inne wiadomości o grze bo prawdopodobnie nie będę dawał informacji na scratch niedługo pewnie pojawi się jakiś projekt informacyjny, bo chcę się jakoś ładnie pożegnać, a teraz zapraszam do zagrania w ten prototyp.
wsad - chodzenie kliknięcie myszką - strzelanie