Witam miałem przerwę z dwóch powodów. Pierwszy to brak ochoty, a drugi to nauka na egzaminy. Przepraszam że nie informowałem o tym. Do zobaczenia w nowych projektach.
Muzyka moja. Zrobiona na tej stronie https://onlinesequencer.net/