nie nie wrzuce nic dzisiaj ponieważ audio tak się krzaczyło no bo nagrywałem głos telefonem i jak przerzuciłem na kompa okazało się że jest zapisane jako AAC wię szukałem jak to przekonwertować na mp3 ale się udało a audio to ,, parodii asmr '' nie dało się przekonwertować więc 0,_,0
ludzie cieszcie się życiem