Zremiksuj mój projekt i uzupełnij ankietę. POWTARZAM: UZUPEŁNIJ!!! (Muszę wiedzieć, kim ma być OC w wersji SW) I wybierz tło lub je sobie namaluj. Jakby co, to nie remodeluję, tylko przerabiam i nie robię samego OC (jak było wcześniej wspomniane; przerabiam). P.S. OC może być ludkiem, a nawet jakimś zwierzakiem. Wszystko przerobię!
O ile dobrze pamiętam OC, to na mniej-więcej taki ludek lub ogólnie jakaś postać. Latem jestem mało aktywna, więc jeśli znajdę czas, to przerobię (niestety trzeba czekać więcej) Ilość OC, które mogę jeszcze przerobić: Jednak nieograniczona :)