cześć tłumaczę się tu czemu mnie nie było i czemu jestem leniwy
5 min skryptu i troche czasu *drapię się w stopę* na edtytowanie mojego OC :) jeśli skrolujesz dalej ,widzisz jesteś spoko ziom no ofense ale nie masz nic do roboty? rozumiem troska ale idź już zostaw to idź coś ale pozdrawiam introwertyk znany jako @Gallade_pszeszywacz i @NieWyspany <3