(TAK ROBIĘ JUŻ 2 ROZDZIAŁ) WIEM, ŻE NIEKTÓRE IMIONA I WYGLĄDY ,,UKRADŁAM'' Z ORYGINALNYCH CZEŚĆI, ALE NIE WIŃCIE MNIE ŻE KOŃCZYŁY MI SIĘ POMYSŁY NA IMIONA ! Nareszcie Po 2 miesiącach -----------------------KLAN SŁOŃCA------------------------- W dzień rodasny klan, w nocy przebywają tam cienie. Uważaj, gdy wkraczasz na ich terytorium. Klan znajduje się na nizinach w gęstym lesie, przy strumyczku. ŁUPY: Myszy, nornice, ptaki, okazjonalnie ryby. Przeciwniki: Lisy, borsuki, dwunożni z psami. Ich futro jest rozmaite. Zazwyczaj jasne. ----------------------KLAN MROKU-------------------- Klan Mroku po mroku wstaje, by pola, stajnie i domy przywłaszczyć. Klan Mroku znajduje się na wyższych nizinach (Czy tak się da?) w gęstym lesie. Łupy: Nornice, myszy, ptaki, zdarzają się króliki. Przeciwniki: Lisy, borsuki, włóczędzy, dwunożni z psami. Ich futro jest ciemne, mroczne. ---------------------KLAN TĘCZY------------------- Radosny klan, jak żaden inny, wschód czy zachód-zawsze miły. Klan Tęczy znajduje się na nizinach, na łące. Łupy: Króliki, ptaki, rzadko docierają do nich myszy. Przeciwniki: Lisy, borsuki, dwunożni i włóczędzy (Psów dwunożni rzadko tam zabierają) Klan Tęczy ma zazwyczaj jasne, kolorowe futro.
Dostaje zbyt dużo kom więc wyłączam komentarze >:D Spacja=Następna strona. 5 serc i pięć gwiazdek następna część! Pytanie: Powinnam dodać muzę?