Tak Tak właśnie było Proszę przeczytaj to Niech no zgadnę. Specjalnie to przewijałeś aby TO przeczytać? Jeżeli nie czytałeś projektu to proszę bardzo: MOJE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 Mój koniec roku szkolnego był dziwny. Najpierw Pani mówiła wszystkim że jest na nas zła :c Ale potem stało się coś dziwnego. Kiedy pani wręczała jednemu z uczniów ( który na koniec roku dostał 3 ) świadectwo szkolne ten dał jej czekoladki. Nagle Pani stała się szczęśliwa i była z nas dumna. Ja na koniec roku dostałem 5. Kiedy Pani skończyła rozdawać śwaidectwa poprosiła mnie abym stanął na środku sali ( stres.exe ) I WTEDY WRĘCZYŁA MI NAGRODĘ PRYMUSA ROKU 2020/2021. Nie wiem co miałem powiedzieć... KONIEC