PS: Nauczyć - nic się nie nauczyłem, dalej śmieciowo programuję Nie, nie odchodzę.
<3 dla was czy coś tam jeszcze mam nadzieję że wasze życie będzie usłane różami dziękuję jeszcze raz bardzo c: