...ja ich nigdy nie próbowałam, ale raz gdy wychodziłam ze szkoły i gdy tak z mamą szłam do domu to zobaczyłam Piotra z mojej klasy przy sklepie Żabka. No to zawołałam: Cześć Piotr! a on krzyczy na całe gardło: MAM LODY EKIPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a gdzieś na Allegro zobaczyłam że papierek po tych lodach kosztuje chyba 150 zł... TO JEST NIENORMALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po co komu papierek po lodach?!?!?!?!