zobaczyłem, jak Digi w dziobie trzyma 1 zł, wsadza je do swojej klatki (akurat otwartej) i... dziobie tą monetę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mi powiedziała "czy twoje złotaki z płortwela są jadalne?" gdy do niej powiedziałem "Digi, czemu wzięłaś 1 zł?!? w dodatku bez mojego pozwolenia?!?!?!?!" XDD
*złotaki - w języku Digi po prostu pieniądze. A jak chce mówić "pieniądze", to wychodzi jej "pinijądze". *płortwel - w języku Digi to oznacza portwel... łatwo się domyślić, prawda?