Hejka tu Psota Miał Miał, to najlepsza animacja w moim kocim życiu! Zazwyczaj nie rysowałam za dużo, ale dzisiaj zrobiłam to a wyszło właśnie tak: ------Najlepsza animacja w moim kocim życiu------- wpijemy to na trendy? oceniajcie od 1 do 10 proszę bez hejtu i wyzwisk! a zwłaszcza na moją panią (nie wiem po co ktoś by tu miał obrażać moją panią ale dobra nie ważne) co masz zostawić jest napisane w projekcie :) jak ktoś ma jakieś pytania to proszę zadawać i się ich nie wstydzić miauuuu miałłł i meow =^..^= PS. jak to b ę d z i e na trendach to oczywiście napisze czy jest i na którym jest miejscu :)
co pisać tu, nie wiem :P... --------------------------------notatki------------------------- napiszę tylko tyle, że to robiłam CHYBA przez 2 godziny ludzie i koty! dobra, teraz kto robił co: kot (czyli ja): @Psota_Mial_Mial zachód słońca: @kotek709 napisy (np. ,,Psota Miał Miał): @Psota_Mial_Mial skrypt dla kota: @Psota_Mial_Mial okładka: @Psota_Mial_Mial i @kotek709 latające kwadraty: @kotek709 i @Psota_Mial_Mial to tyle kochani, dziękuję za wszystko miauuuu