DOŁĄCZ DO PISANIA W KOMENTARZACH POD TYM PROJEKTEM OD 19:30 DO 20:30!!! :D Przekaż dalej, by jak najwięcej osób dołaczyło! ^w^ Trzymajcie za nas kciuki, żeby reaktywacja się udała! :D
Dziękujemy @Gosiq22 i "kitka229 za pierwszą, najlepszą historię z komentarzy!!! Dziękuję @Ellenberg za pomysł reaktywacji historii :3 art by me @konioman ;3